polski english german slovensky czech hungarian lithuanian latvian swedish russian

Építőiparban használt alumínium rendszerek

aliplast - Építőiparban használt alumínium rendszerek

Értékesítési osztály Lublin

| kapcsolat | Értékesítési osztály Lublin
Értékesítési igazgató
Marek Salaga

+ 48 81 745 57 24

 marek.salaga@aliplast.pl

Értékesítési vezető
Lukasz Wrona

+ 48 81 745 57 26

 lukasz.wrona@aliplast.pl

Értékesítési osztály
Lukasz Chwaszcz

+ 48 81 745 57 12

 lukasz.chwaszcz@aliplast.pl

Pawel Kurylo

+ 48 81 745 57 16

 pawel.kurylo@aliplast.pl

Agnieszka Sulikowska

+ 48 81 745 57 13

 agnieszka.sulikowska@aliplast.pl

Monika Deptus

+ 48 81 745 57 76

 monika.deptus@aliplast.pl

Tomasz Bednara          

+ 48 81 745 57 78

         tomasz.bednara@aliplast.pl

© aliplast 2007 cégünkről ArchiCAD kínálatunk hírek télikertek referencia galériánk kapcsolat PDF prospektus Design by CI - Strony WWW