polski english german slovensky czech hungarian lithuanian latvian swedish russian

Építőiparban használt alumínium rendszerek

aliplast - Építőiparban használt alumínium rendszerek

Fejlesztési osztály

| kapcsolat | Fejlesztési osztály
Fejlesztési vezető
Mariusz Ciolek

+ 48 81 745 57 25

 mariusz.ciolek@aliplast.pl

Műszaki részleg
Witold Kaczor

+ 48 81 745 57 15

 witold.kaczor@aliplast.pl

Bartlomej Sosinski

+ 48 81 745 57 18

 bartlomiej.sosinski@aliplast.pl

Zenon Dechnik

+ 48 81 710 61 32

 zenon.dechnik@aliplast.pl

Artur Sygnowski

 

Kamil Kuc

 

+ 48 81 745 57 18

 

+ 48 81 745 57 83

 artur.sygnowski@aliplast.pl

 

 kamil.kuc@aliplast.pl

Mikolaj Kałuzniacki

+ 48 81 745 57 17

 mikolaj.kaluzniacki@aliplast.pl

Artur Drzala

                       + 48 81 745 57 87

                  artur.drzala@aliplast.pl

Krzysztof Kruk                                         + 48 607 804 337                                krzysztof.kruk@aliplast.pl

Michal Traczyk

                      + 48 721 220 122

                  michal.traczyk@aliplast.pl

 

            

© aliplast 2007 cégünkről ArchiCAD kínálatunk hírek télikertek referencia galériánk kapcsolat PDF prospektus Design by CI - Strony WWW